זהו זה להרפיה ועיסוי ארוטי. אם אתה מחפש אווירת ספא חדשה, בקר בספקים אלה וראה את ההבדל.

#מרפאת לגום עיסוי ושיאצו בסנטה מוניקה

אם עוד לא נתקלתם בשם הזה של לגום עיסוי, הם אכן מותג צעיר שיכול להתהדר במומחיות במומחיות שלהם: עיסוי רקמות עמוק עם דיקור. זה למעשה בונוס נוסף שהם מציעים גם טיפולי עיסוי תאילנדי וגם טיפולי מרפאת שיאצו!

רפואה סינית מסורתית (TCM)

טאיפיי, סין היא ביתם של מסורות עתיקות רבות שמקורן במספר מאות שנים, כולל רפואה סינית או TCM. סוג זה של טיפול רפואי מסורתי נחשב לתרופה האולטימטיבית למחלות כמו כאבי גב, דלקת פרקים וכאבי ראש מתחים.

Hermosa Spa – טיפול ספא בריאות

שום הצעה “טיפול טוב” לא תהיה שלמה ללא ספא העשוי מהצעות עיצוב סקנדינבי פשוטות במהלך ביקורכם בספא הרמוסה. בטח שאולי לא

יש לך כל כך הרבה ביקורות חיוביות על מקום העיסוי הארוטי במקום חדש שאליו עברתי לאחרונה. קצת יקר אבל הם באמת גורמים לך להרגיש בנוח ולעבוד עם מה שאתה צריך.

סעיף זה מספק:

– ביקורות

– הזדמנויות או דרכים לשנות או לשפר את איכות השירותים

– היכרות עם לקוח לעיסוי ארוטי

– מידע בולט

עיסוי TC הוא חוויה טרנסצנדנטית ותוססת. הוא הוכן על ידי מתרגלים מיומנים ומרכיבים שנבחרו ביד עם הטמפרמנטים שאין שני לו כדי להציע את אחת החוויות האותנטיות ביותר.

ייתכן שלא הובילו מעבר כה ארוך בחייהם לפני שהם החמיצו את ההזדמנות לנסות את הרעיון הזה. אבל עיסוי TC אינו דומה להתבגרות, מכיוון שהוא לא מגביל את האקזוטיות שלו רק בטעם אינסטינקטיבי אחד. זהו מערך חגיגי של פינוק הרפתקני שלעתים קרובות נדחה למועד מאוחר יותר – במקרים קיצוניים למשך זמן רב מדי מכדי שחלק מהדמויות יוכלו ליהנות ממנו במהלך השנים הצעירות.

כל ההקפדה ננקטה בהתחשב בסדרי העדיפויות המרכזיים שלך, כמו גם בהעדפות האישיות – מאיזה סוג של שירותים אתה רוצה, כמה תרצה להוציא וכמה בדיוק אתה צריך – בכל דרך שמתייחסת ללקוחות חדשים באופן שונה מאנשים שהם רגילים לקוחות, אבל ECI מבינה שאולי קשה להם לבחור משהו. אז יש חבילות הכוללות 3 ימים

בואו אחד בא כולם!

טיפול זה נהדר כדי להקל על גורמי הלחץ שעלולים להאיץ הפרעות נפשיות ופיזיות. תן לעצמך כמה TLC נחוץ עם מגוון רחב של שירותים המותאמים לך ולצרכים שלך.

היכנס ל- IFA-Massage למידע נוסף!

נושא זה דן בסוג של עיסוי מיני שניתן על ידי בני זוג (כלומר, לא מקצועי) ועשוי להשתמש בחושניות או בפעילויות אירוטיות כדי להשיג עוררות מינית ואורגזמה.

מעסה שותף או מעסה שותף, הידוע לעיתים גם כמעסה עם סוף טוב או מעסה שמח. לקוח מקבל עיסוי בעירום או במצבים מסוימים של התפשטות, אם נדרש לפחות במצב אחד כדי לספק עיסוי “אירוטי”.
אף פעם אין שאלה באשר לבחירת הלקוח בהפסקת ההרפתקה האירוטית: המטרה היא תמיד אורגזמה. (יוצא מן הכלל כאן עשוי להיות עם אלו המספקים שירותי תמהיל שיווק “מסורתיים” יותר: עשויות להופיע משיכה ‘חושנית’ וטיפולית).

-נותני שירותי עיסוי חייבים להיות בני 18 לפחות.
לקוחות פוטנציאליים צריכים לבדוק רישום/רישוי רשמי מטעמי בטיחות.

-אנשים נוחים לתת עיסויים ארוטיים עשויים לרצות לשמור כל דבר